Torbalar

Naylon Torbalar ve Poşetler Nasıl Üretilir?

Naylon torbalar ve poşetler co-extruder makinalarında tek katlı veya çok katlı olarak alçak yoğunluklu yüksek yoğunluklu hammadde kullanılarak üretilmektedir. Yüksek ısı uygulanarak eritilip ağda kıvamına getirilen hammaddeler co-extruder makinalarında bulunan kalıplar sayesinde müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda en ve kalınlıkları ayarlanarak üretimi için film haline getirilir. Üretilen bu filmler daha sonra soğuk hava depolarında bekletilip soğutularak müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda; reklam ve promosyon amaçlı olarak logo, adres, fotoğraf gibi baskı işlemleri yapılıp en, boy, körük, delik açma, sap takma, el geçme, ip takma ve laminasyon gibi birçok özellik kazandırılıp kalite kontrol bölümünün onayı alındıktan sonra poşetler sevk edilmeye hazır hale getirilir.

Naylon Torbalar ve Poşetler Nasıl Üretilir?

Taşıma Torbası, Palet Örtüsü ve Reklam Çantası, ambalaj malzemesi firmaların reklam, promosyon, taşıma, istif ve ürünlerin dış etkenlerden korunması için kullanabileceği sağlam, pratik ve ekonomik çözümdür.

Reklam çantası, naylon poşet, şeffaf torbalar, taşıma torbaları, non-statik torbalar, palet örtüsü ve çöp torbası gibi plastik ambalaj malzemeleri günümüzde bilinenin aksine doğa dostu olarak üretilmektedir. Üretim aşamasında hammadde ile karıştırılan teknolojik katkılar sayesinde 12 – 24 ay içerisinde kendiliğinden yok olmaktadır.

Naylon Torbalar ve Poşetlerin Kullanımında Fayda Ve Tasarrufları Nelerdir?

  • Naylon torbalar, poşet ve reklam çantası diğer ambalajlama tekniklerine göre daha ekonomiktir.
  • Palet örtüsü ve çöp torbası diğer ambalajlama tekniklerine göre daha sağlamdır.
  • Naylon poşet ve şeffaf torba çantası diğer diğer ambalajlama tekniklerine göre daha pratik ve uzun ömürlüdür.

Torbalar Mevcut Ebat, Kalınlık ve Uzunlukları

EbatKalınlıkMetre
10 cm30 mic -150 mic10 cm – 150 cm
15 cm30 mic -150 mic10 cm – 150 cm
20 cm30 mic -150 mic10 cm – 150 cm
25 cm30 mic -150 mic10 cm – 150 cm
30 cm30 mic -150 mic10 cm – 150 cm

Endüstriyel Naylon Torbalar ve Poşetlerin Özellikleri