Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Plastik ve Ambalaj

1997 yılında aile şirketi olarak faaliyetine başlamıştır. Şirket ortaklarının her biri kendi alanında eğitim almış birer uzman olarak görevinin başına geçmiştir.

Faaliyete başladığımız ilk yıllarda yıllık 700 ton üretim yapan bir atölye iken, hiçbir zaman ödün vermediğimiz değerler sayesinde günümüzde 3500 m2’lik modern fabrikamızda yıllık 7000 ton üretim yapan kurumsal bir firma olmayı başardık. İstanbul plastik olarak müşteri odaklı, yeniliklere açık, teknolojiyi yakından takip eden ve ülkemizde hep ilkleri başaran bir firma olmanın onurunu yaşamaktayız.

2011 yılında başlayan ve AR-GE çalışmaları 2 yıl süren projemiz sonucunda PVA yani suda eriyen film üretmeyi başardık. Bizim için uzun, maliyetli ve yorucu bir projeydi, fakat sonunda başarmanın verdiği mutluluk bütün yorgunluklarımızı giderdi. Bu projenin hemen ardından henüz dünyada çok yeni bir ürün olan new generation (yeni nesil ) shrink film ile ilgili AR-GE çalışmalarına başlayarak 2014 yılında bu projemizle ilgili makine yatırımlarımızı tamamladıktan sonra halihazırda bu hattı da faaliyete geçirdik.

Neler Yapıyoruz?

İstanbul plastik olarak biz başarının bir tesadüf olmadığına, bir işteki başarının çok çalışmakla olduğu gibi, doğru satın alma, doğru satış fiyatlandırması oluşturma, kaliteli üretim ve zamanında teslimatla da gerçekleştiğine inanıyoruz.

Fiyat Performansı

Kaliteli Malzemeyi uygun fiyatlara ulaşmanızı sağlıyoruz.

Dayanıklı

Ürünlerimizi standard kalitenin üzerinde üretiyoruz, güvenle kullanabilmeniz için.

Müşteri Memnuniyeti

Günün sonunda müşterimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Sipariş

İşlerinizi sipariş aşamasından teslime kadar özenle takip ediyoruz.

Show The Skills

Our industry professionals are able to deliver better ideas and solutions embedded with a deep understanding of each client’ business and industry.

Growth

85%

Development Plan

78%

Quality Service

95%

Müşterilerimizin hakkımızdaki yorumları

1 +

Memnun Müşteri

Detaylı Bilgi İçin Bizimle
İletişime Geçebilirsiniz.

En Yakın Çözüm
Ortağınız :
Çözemediğiniz
Sorunlarda
Yanınızdayız