Polyolefin ve PVC Shrink Filmler

Polyolefin ve PVC Shrink Filmler

Müşterilerin ihtiyaçlarını gözeterek üretim yapan İstanbul Plastik ve Ambalaj ürünleri arasında Polyolefin ve PVC Shrink Filmler de yer alır. Polyolefin ve PVC Shrink Film üretimi endüstriyel sektörün talepleri doğrultusunda yapılır. Çevre dostu özellikleri sebebiyle gıda, kırtasiye, oyuncak, kozmetik ve parfümeri shrink filmlerin kullanıldığı sektörlerdir. Ürettiğimiz bu ürünlere Flexo baskı teknolojisi ile 8 renge kadar baskı yapılıp saplı, kulplu, elgeçme, takviyeli ve ipli çanta gibi çok çeşitli pe çanta türleri müşterilerin istek ve taleplerine uygun olarak üretilmektedir.
PVC Shrink Film

Polyolefin ve PVC Shrink Filmler Hangi Türlerde Üretilir?

Polyolefin Shrink Filmler: Poliolefin shrink film; çok katmanlı birbirine çapraz bağlı 5 kat filmden oluşur. 5 kat filmden oluşması sebebiyle delinme ve yırtılmaya karşı ekstra dayanıklıdır.

Çok katmanlı film yapısı sebebiyle oksijen bariyerleri bulunur. Sahip olduğu oksijen bariyerleri ürünün bayatlamasının önüne geçer.

Polyolefin Shrink Filmler yüksek ölçüde parlak ve şeffaftır. Bu özelliği paketlenen ürünü çekici kılar ve satışın hızlanmasına etki eder.

Gıdanın yanı sıra oyuncak, hediyelik eşya, kırtasiye, parfümeri ve kozmetik sektörlerinde sıklıkla kullanılır.

PVC Shrink Film:Esnek ve darbelere karşı dayanıklı olan PVC shrink film, teşhir ve promosyon ürünlerinin ambalajı amacıyla özel üretilir. Esnek yapısı sebebiyle paketlenen ürünün şeklini kolaylıkla alır. Polyolefin Shrink filmde olduğu gibi parlak ve şeffaftır. Parlak ve şeffaf olması sebebiyle de ambalajlanan ürünü cazip kılar; satışın hızlanmasına katkı sağlar.

Müşteri talepleri doğrultusunda özel renk ve ebatlarda üretilir. Kalınlığı ebatı ve uzunluğu müşteri isteklerine göre değişiklik gösterir. Ev eşyaları, gıda, oyuncak, kırtasiye, kozmetik ve parfümeri gibi pek çok sektörde sıklıkla tercih edilir.

Polyolefin ve PVC Shrink Filmler Hangi Özelliklere Sahiptir?

İstanbul Plastik ve Ambalaj ürünleri arasında yer alan Polyolefin Shrink Filmler ve PVC Shrink film yüzde 100 geri dönüşebilir ve çevre dostudur. Uygun maliyetlidir, ekonomik paketleme sağlar.

Hava, rüzgar ve toplanma gibi dış etkenlere dayanıklıdır. Bu dayanıklılığı ambalajlanan ürünün raf ömrünü uzatır.

Polyolefin ve PVC Shrink Filmler ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için İstanbul Plastik müşteri ilişkileri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Polyolefin ve PVC Shrink Film Özellikleri​