Çantalar

Mağaza Reklam ve Promosyon Çantaları

İstanbul Plastik ve Ambalaj perakende alışveriş, fuar ve promosyon çanta üretiminde geniş bir üretim çeşitliliğine sahiptir. Ürettiğimiz çantalar co-extruder makinalar da tek katlı ve çok katlı olarak alçak yoğunluklu veya yüksek yoğunluklu polietilen (PE) ham madde kullanılarak üretilmektedir. Ürettiğimiz bu ürünlere Flexo baskı teknolojisi ile 8 renge kadar baskı yapılıp saplı, kulplu, elgeçme, takviyeli ve ipli çanta gibi çok çeşitli pe çanta türleri müşterilerin istek ve taleplerine uygun olarak üretilmektedir. İstanbul Plastik ve Ambalaj perakende alışveriş, fuar ve promosyon çanta üretiminde geniş bir üretim çeşitliliğine sahiptir. 

Mağaza Reklam ve Promosyon Çantaları

Ürettiğimiz çantalar co-extruder makinalar da tek katlı ve çok katlı olarak alçak yoğunluklu veya yüksek yoğunluklu polietilen (PE) ham madde kullanılarak üretilmektedir.

Ürettiğimiz bu ürünlere Flexo baskı teknolojisi ile 8 renge kadar baskı yapılıp saplı, kulplu, elgeçme, takviyeli ve ipli çanta gibi çok çeşitli pe çanta türleri müşterilerin istek ve taleplerine uygun olarak üretilmektedir. Ürettiğimiz bu pe çanta türleri diğer ambalajlama tekniklerine göre çok ekonomik sağlam, pratik ve uzun ömürlüdür. Plastik ambalaj malzemeleri günümüzde bilinenin aksine doğa dostu olarak üretilmektedir.

Nasıl mı?

Üretim aşamasında atılan (Biodegradable) katkılar sayesinde bu ürünler 12-24 ay içerisinde hiçbir atık ve tortu bırakmadan doğada kendiliğinden yok olmaktadır.

Mağaza Reklam ve Promosyon Çantaları Özellikleri