Palet Streç Film Kullanımın Avantajları

Palet Streç Film Kullanımın Avantajları

Günümüzde her alanda yaşanan teknolojik gelişmeler, paketleme alanında inovatif paketleme ve ambalaj ürünlerinin üretilmesine olanak sağladı. Streç filmler kullanım kolaylığı sağlayan, saklama ve depolama koşullarının iyileştirilmesinde kullanılan özel ürünler içinde yer alır. Ürün paketlemeden, depolama için sarma işlemlerine kadar her alanda kullanım avantajları ile ön plana çıkar. Palet streç film, gerek esnek yapısıyşa gerekse de paketlenen ürünü koruma görevi üstlenmesi açısından oldukça kullanışlı ürünlerdir. Saklamadan depolamaya uzun ömürlü işler için kullanılan streç filmler, paketleme sektörünün parlayan yıldızlarından biridir. İstanbul Plastik, Paket streç film doğa dostu ürünlerini %100 geri dönüşüm özelliği ile üretir. Streç filmlerin ebat, kalınlık ve miktarları müşterinin istek ve taleplerine uygun olacak şekilde tasarlanır.

Paket Streç Film Özellikleri Nelerdir?​

  • Paket streç film ambalajlama sırasında kullanılan en ekonomik çözümdür.
  • Sarma makinelerinde kullanılan streç filmler, çok büyük oranda gerdirilebilme özelliğine sahiptir.
  • Streç film – 40 C ‘den + 80 C ‘ye kadar ısı dayanıklılığına sahiptir.
  • Streç filmler, ürününüzü güvenle sarmanız için özenle üretilir. Hafif olması sebebi ile taşıma sırasında ürüne ek bir yük getirmez.
  • Streç filmler yağmurdan etkilenmez.
  • Streç filmler oldukça ekonomiktir, işçilik ve zamandan büyük kazanç sağlar.
  • Birden fazla standart kalınlıkta üretilen streç filmleri, manuel kullanım içindir.
  • Keskin kenarları sayesinde sarma sırasında yırtılma yapmaz. Esnek ve kuvvetli bir yapıya sahiptir.
  • Yapışkanlığı sayesinde ürüne ayrıca başka işlem yapmanıza gerek kalmaz. Başka bir malzeme ile sabitleme gerektirmez.
  • Uluslararası standartlara uygun olarak üretilir.

İstnabul Plastik streç filmler içinde yapacağınız seçimlerde özel renk ve ebatlara göre ihtiyacınız olan ürünleri belirleyebilirsiniz.

Palet Streç Film Kullanım Alanları Nedir?

Paket Streç filmlerin kullanım alanı genellikle paketleme üzerinedir. Evlerde buzdolabında saklanacak ürünlerde kullanılabileceği gibi üreticilerin palet üzerindeki ürünlerini sarmasına kadar her alanda streç filmlere ihtiyaç duyulur. Özellikle gıda sektöründe paketleme çok önemlidir. Dolayısı ile bu kadar işe yarar bir ürün olan streç filmlerin değeri kullanım alanına bağlı olarak artar. Siz de İstanbul Plastik paket streç film ürünlerini her alanda kullanabilir; paketleme, saklama, depolama sırasında karmaşa yaşamanıza engel olabilirsiniz. Paket Streç Film ürününü İstanbul Plastik’den hemen sipariş verip, güvenle kullanabilirsiniz.